Przewidywany czas realizacji zamówienia, który w zależności od dostępności danych towarów w magazynie wynosi od 3 dni roboczych do 4 tygodni. Termin realizacji całego zamówienia określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji. Termin realizacji należy liczyć od dnia uznania środków na rachunku bankowym Sprzedającego, a w przypadku wyboru zapłaty przy odbiorze, od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Zakupione towary są dostarczane pod wskazany przez Klienta adres przez firmę kurierską lub przesyłkę paczkomatową.

Istnieje możliwość nieodpłatnego odbioru osobistegow miejscu wskazanym przez Sprzedawcę, w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. Towar w magazynie będzie dostępny od 1-2 dni roboczych do 4 tygodni.

O koszcie transportu Klient informowany jest przy składaniu zamówienia (treść opisu przedmiotu). Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej, a termin wysyłki następuje w momencie skompletowania wszystkich elementów zamówienia. Klient jest informowany o zrealizowaniu zamówienia poprzez e-mail w dniu wysyłki.

Klient ma prawo sprawdzić, w obecności osoby dostarczającej towar, czy jest on zgodny z zamówieniem oraz sporządzić stosowny protokół w przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową sprzedaży. Potwierdzając odbiór Klient uzyskuje prawo własności towaru. Jednocześnie przechodzi na niego wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru.  Jeśli przesyłka dostarczona przez firmę kurierską jest naruszona Klient powinien rozpakować ją w obecności kuriera i w razie braku lub uszkodzenia towaru spisać z nim protokół szkodowy. Protokół szkodowy będzie stanowił ułatwienie w dochodzeniu ewentualnych roszczeń reklamacyjnych.

Sklep www.edulyke.pl wystawia paragon lub fakturę VAT na zakupiony towar. Aby otrzymać fakturę VAT Klient powinien zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zamówienia.

Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy, jednak nie dłuższy niż 4 tygodnie.