Współpracuj z nami.

Dołącz do nas i pomóż nam rozwijać Edulyke.

Jak widzisz, Edulyke współpracuje z wieloma wspaniałymi ludźmi, którzy tworzą ciekawe i wartościowe treści. Dzielimy się nimi ze światem w układzie, w którym zyskuje każda ze stron. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, daj nam znać w poniższym formularzu.

  Dołącz do nas, bo…

  • Promujesz markę własną, nie ukrywamy kim jesteś. Przeciwnie! Pokaż co robisz. Masz kanał na Youtube? Profil na Instagramie czy Facebooku? Pochwal się nim i zaproś nowych widzów!
  • Bo możesz zarobić, oczywiście 😉 Rozliczamy się w transparentnym modelu procentowym od sprzedaży Twojego produktu
  • Aby nawiązać bezpośredni kontakt z odbiorcami, którzy szukają eksperckich treści takich jak Twoje. Jeśli ktoś zechce się z Tobą skontaktować, od ręki może to zrobić. Do wyboru jest także forum, na którym możesz udzielać się i nawiązywać relacje z potencjalnymi klientami i odbiorcami.
  • Dla wizerunku eksperta. Warto zostać zapamiętanym jako osoba, która wie co mówi i chce dzielić się wiedzą, by pomóc innym. To naprawdę wspaniała ścieżka budująca zaufanie i profesjonalizm.
  • Tworzysz z taką częstotliwością, z jaką chcesz. Masz czas i ochotę podzielić się jednym tematem? Nie ma problemu. Wolisz zamieszczać materiały codziennie? Nie ma problemu! Nie wywieramy presji, nie ustalamy twardych deadlinów. Wszystko zależy od Ciebie.